O NAS

Firma Usługi Ogólnobudowlane Marek Łukasik powstała w Grodzisku Wielkopolskim, dnia 21.07.1997 roku.

Początkowo realizowała lokalne zamówienia i nie zatrudniała wielu pracowników. Z czasem popyt na usługi firmy zaczął wzrastać, miała ona coraz więcej zakończonych zrealizowanych zadań i stała się wykonawcą godnym polecenia dla innych przedsiębiorców.
Firma realizowała także wiele zadań biorąc udział w procedurach przetargów nieograniczonych ogłaszanych przez jednostki publiczne, gdzie musiała wykazać się sporą konkurencyjnością cen.

Następował stopniowy rozwój firmy, inwestowano środki we flotę samochodową, zakupiono specjalistyczne maszyny i profesjonalne sprzęty. Pozwoliło to z coraz lepszym efektem działać w szeroko rozumianej branży budowlanej, realizując prywatne oraz publiczne inwestycje. Dynamiczny rozwój skłonił właściciela do przekształcenia firmy.

W styczniu 2013 roku dokonano przekształcenia firmy w spółkę pod nazwą ŁUKASIKGROUP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa.

Powstała wówczas rodzinna spółka będąca kontynuacją prowadzonej działalności.
Wzrosło także zapotrzebowanie na kadrę pracowniczą. W związku z tym tworzono nowe etaty zatrudniając fachowców takich jak murarze, malarze, operatorów koparki, czy koparko-ładowarki, oraz samochodu ciężarowego.
W dorobku spółki odnajdziemy zakończone coraz większe inwestycje, m.in. budowy stacji paliw, magazynów, marketów, biurowca oraz liczne remonty, modernizacje i termomodernizacje.

Jesteśmy firmą, która nie boi się wyzwań i ciągle nabywa nowe doświadczenia w coraz szerszych technologiach budowlanych. Aktualnie jesteśmy spółką rodzinną współpracującą i uzupełniającą się z firmami synów:

DRO-BRUK PAWEŁ ŁUKASIK
Firma specjalizująca się w branży drogowej.
DIMETRIA MIKOŁAJ ŁUKASIK
Pracownia projektowa.

Dzięki naszej współpracy jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi od projektowania, poprzez realizację, aż do uzyskania odbioru końcowego. Zapraszamy do współpracy!